Kategoria ogólna > Serie

Serie

<< < (2/3) > >>

Komisarzowa :):
Dla mnie obie były  spoko :) . Chociaż seria z Fabbrim nie za bardzo mogła przypaść mi do gustu no ale cóż nic nie stawia się na otwartą kartę ale z każdym odcinkiem z Lorenzo Fabbrim chyba było coraz gorzej i gorzej :( .
Resztę  komentarza zostawię innym . :)

anka27:
Najbardziej polubilam postac komisarza Rivery i jego podejscie do Rexa, to jednak wole serie austriacko–niemiecka, ekipy sa tam bardziej zgrane, duzo zabawnych scen i naprawde wysoki poziom poza sezonem z Hoffmanem. Natomiast w wloskiej serii to sezony z Rivera byly super a Fabri swoim zachowaniem chama obnizyl poziom, i Terzani jaj narazie lamaga... 

Rex:
Lorenzo byl jaki byl i to byl jego urok takie jest moje zdanie psem tez umial sie zajac a Tarzani sie rozwinie nie wiem jak was ale mnie do siebie przekonal chociaz Davide nikt nie zastapi ;)

Komisarzowa :):
Zgadzam się dla mnie Davide Rivera był najlepszy i nikt mi go nie zastąpi ale Arca czy jakoś tam  ;D . Też jest nawet fajny :) . :)

Bari:
Rivera kusił mnie do głosowania na serię włoską, ale w austriacko-niemieckiej było dwóch wspaniałych właścicieli, więcej świetnych odcinków i te legendarne bułeczki z kiełbasą. Dlatego głos na austiacko-niemiecką.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej