Kategoria ogólna > Serie

Serie

(1/3) > >>

Rex:
Która waszym zdaniem była lepsza? :)
Jak dla mnie jednak Włoska tam poznałem Davide, na tą serię trafiłem na początku przygody z Rex'em, no i chyba najważniejsza rzecz to to, że mogą nas jeszcze jakoś zaskoczyć  ;) :D

Dragonowa:
Liczymy serie jako serie całościowo i chociaż kocham Riverę całym sercem nie mogłam zaznaczyć innej opcji niż austriacko- niemieckie sezony. We włoskiej tylko Davide trzymał klasę i poziom - Lorenzo ten cham był straszny, teraz Terzani moim skromnym zdaniem jest beznadziejny. Nie wiem który z nich jest gorszy, jak na razie dalej uważam za gorszego tego gbura Lorenzo, bo Terzani może się jeszcze rozkręci do poziomu "ujdzie w tłoku", zobaczymy. Tak czy siak sezony z Fabbrim i Terzani są do bani, a one niestety stanowią większość włoskiej serii.

Na tym tle dużo lepiej wypada austriacko-niemiecka seria. Ten klimat i ta moc tamtych sezonów jest nie do podrobienia, udało się uzyskać tę atmosferę jedynie w odcinkach z Davide. Z początku Moser, Stocki i Höllerer stworzyli tę niezapomnianą ekipę, później Brandtner, Kunz i Christian, ekipa numer dwa. Oni wszyscy byli tak genialni, wszystkie odcinki uwielbiałam oglądać bo zarówno bohaterowie byli świetni jak i fabuła. Opinię tą nieco zaniżyło nadejście Marca Hoffmanna ale tylko w 8 sezonie. Od 9 facet się wziął za siebie i całkiem inaczej się oglądało.

Dlatego na dziesięć austriacko - niemieckich sezonów tylko jeden uważam za beznadziejny. To doskonały wynik biorąc pod uwagę włoskie sezony, gdzie na 5 sezonów tylko dwa z nich (te z Davide) uważam za udane. Stąd taki mój głos. :)

Kira:
7 sezonów serii austriackiej SUPER/ na 10 wiec jak na razie  włoskiej nie mogę zaznaczyć :(
chociaż jak dla mnie sezony z Fabbrim ja lepsze od sezonów z Hoffmanem :/ miłośnik kotów jako kompan dla psa to już PRZESADA.. 8)

Dragonowa:

--- Cytat: Kira w Styczeń 11, 2014, 23:11:42 ---chociaż jak dla mnie sezony z Fabbrim ja lepsze od sezonów z Hoffmanem :/ miłośnik kotów jako kompan dla psa to już PRZESADA.. 8)

--- Koniec cytatu ---


Ja mam tak, że jak nie lubię głównego bohatera to automatycznie serial też traci u mnie na wartości. Lorenza nie znosiłam - więc z nim odcinki wydają mi się też niefajne. A Hoffmana od 9 sezonu polubiłam i dlatego uważam te odcinki z nim za lepsze. :)

Kira:

--- Cytat: Dragonowa w Styczeń 11, 2014, 23:49:17 ---
--- Cytat: Kira w Styczeń 11, 2014, 23:11:42 ---chociaż jak dla mnie sezony z Fabbrim ja lepsze od sezonów z Hoffmanem :/ miłośnik kotów jako kompan dla psa to już PRZESADA.. 8)

--- Koniec cytatu ---


Ja mam tak, że jak nie lubię głównego bohatera to automatycznie serial też traci u mnie na wartości. Lorenza nie znosiłam - więc z nim odcinki wydają mi się też niefajne. A Hoffmana od 9 sezonu polubiłam i dlatego uważam te odcinki z nim za lepsze. :)

--- Koniec cytatu ---
jak jednak wolę odcinki z Fabbrim (jak by Hoffman wcale nie istniał..) każdy ma prawo do własnego zdania :))
 dla mnie sezony z Hoffmanem to tak na siłę były robione.. bo Gedeon na wcześnie odszedł z obsady

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej