Autor Wątek: Alexander Brandtner  (Przeczytany 10138 razy)

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Alexander Brandtner
« dnia: Styczeń 06, 2014, 15:22:02 »
Alexander Brandtner - komisarz z austriacko-niemieckiego sezonu serialu pt. ,,Komisarz REX '' . Jak wypadł w serialu jako komisarz wiedeńskiej policji i w opiece nad Rex'em ? .

Tu może pisać na temat Alexandra Brandtnera .

 :)



« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2014, 15:26:10 wysłana przez Komisarzowa :) »
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

Dragonowa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Komisarz Ares
Odp: Alexander Brandtner
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2014, 16:01:44 »
Alex otoczył  opieką Rexa po śmierci Mosera, za to chyba mam do niego największy szacunek. Pamiętam, jak strasznie smutno mi było po odejściu Richiego, nie chciałam oglądać dalszych sezonów... Alex doskonale potrafił się wkupić w łaski widzów, swoim dobrym podejściem do psa podbił i moje serduszko. :) To była w zasadzie miłość od "pierwszego obejrzenia". :D Przy tym był bardzo dobrym komisarzem, kolegów z pracy traktował na równi, śmiał się z nimi, żartował. Nie wywyższał się nigdy. Bardzo przystojny facet - kiedy nie znałam jeszcze Rivery, pod względem wyglądu to on był u mnie numerem jeden. I ten jego słodki, uroczy uśmiech... :)

Kiedyś nie widziałam w nim żadnych wad, teraz na tle Davide napiszę jednak, że według mnie, Alexowi brakowało nieco charakterku, był zazwyczaj spokojny, opanowany i dobry, rzadko kiedy się wściekał. Może to i dobrze, ale wolę jednak to coś co ma Rivera - bywa charakterny i miewa wybuchy wściekłości. :) Ale to tak pozytywnie - to takie urocze kiedy trzaska drzwiami albo zrzuca z półek segregatory. :) Tego chyba brakowało Alexowi... jak sądzicie? :)

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Alexander Brandtner
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2014, 16:46:02 »
Fajnie o nim napisałaś masz rację Alexander był raczej typem spokojnego człowieka nigdy się nie wściekał no czasami .............. :) .

 Davide vs Alexander - poziom wściekłości

Davide - 1 Alexander - 0,5

Jak widać u Davide były częstsze ataki wściekłości niż u Alexandra .
Jeszcze się z tobą zgodzę to , że nie wywyższał się nad innymi i szanował swoich kolegów śmiał się z nimi oraz śmiał się z żartów które im robił Rex .  :D  ( te żarty były mega śmieszne ) .
Starał robić jak najlepsze warunki dla Rex'a oraz żeby mu nic nie brakowało .
Jako komisarz też się sprawił bardzo dobrze . ( według mnie  :) )  .

Jednym słowem nie da się go opisać trzeba zająć trochę  linijek by opisać jego charakter , aktorstwo w roli komisarza i opieka nad Rex'em .


Alexander Brandtner - świetny komisarz , super opiekun dla Rex'a .  :)


REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

Rex

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Alexander Brandtner
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2014, 14:49:25 »
Dla mnie Alex zawsze był numerem jeden ale kiedy poznałem Davide spadł na miejsce drugie. Alex był super komisarzem i według mnie był drugim w kolejności najlepszym opiekunem Rex'a (pierwszym jest jak dla mnie Rivera) ;) Bardzo się zezłościłem kiedy nie oczekiwanie pojawił się Marc >:( Alex świetnie rozumiał się z Rex'em i współpracownikami co było bardzo fajne był to chyba najspokojniejszy komisarz :D

Jedynie co mi się nie podoba nie tyle co w Alex'ie co w samym aktorze to to że porzucił serial by zrobić karierę w Hollywood ...
Kocham Rex'a jak Davide lukrecję...

Dragonowa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Komisarz Ares
Odp: Alexander Brandtner
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 07, 2014, 15:41:49 »
No dokładnie i na dodatek nic facet nie zyskał, bo kariery w Hollywood nie zrobił żadnej, a mógł jeszcze w "Komisarzu Rexie" pograć.

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Alexander Brandtner
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 07, 2014, 16:06:26 »
Nie wiem czemu ale mi się zdaje ale aktor który grał Alexandra Brandtnera sam zrezygnował z roli ale niestety ta rezygnacja z serialu ,,Komisarz REX '' nie przyniosła mu dalszej sławy i po rezygnacji nie było dalej o nim słychać . Kiedy oglądałam niemiecką serie z Rex'em Alexander sprawdzał się najlepiej z opiekunów ( Marc Hofmann też był spoko komisarzem  i opiekunem ) i komisarzy . :) .
Ale gdy zaczęłam oglądać serie włoską z Davide zmieniłam punkt widzenia na temat tych obu komisarzy . Davide wydał mi się lepszym opiekunem dla Rex'a niż Alex ale i on nie zawodził w roli opiekuna . Z tych dwóch komisarzy nie będę poniżać nikogo oboje byli świetnymi opiekunami dla Rex'a . :)
Reszta komisarzy też była spoko .
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

Dragonowa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Komisarz Ares
Odp: Alexander Brandtner
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 07, 2014, 22:24:13 »
Nie wiem czemu ale mi się zdaje ale aktor który grał Alexandra Brandtnera sam zrezygnował z roli


No bo zrezygnował aby robić dalszą karierę w Hollywood. :( I stracił rolę w Rexie i kariery w Hollywood też nie zrobił. :(

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Alexander Brandtner
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 08, 2014, 09:48:37 »
No właśnie . Alex zrezygnował z dalszej roli w serialu ale kiedy zrezygnował nie przyniosło mu to dalszej sławy w telewizji .  :-\ . Szkoda , że zrezygnował mógł jeszcze pograć w ,,Komisarzu Rex'sie '' :( . Szkoda , wielka szkoda , że przerwał granie w serialu .............
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

Rex

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Alexander Brandtner
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 09, 2014, 22:01:51 »
Gedeon zachowal sie zle ale jak sie nad tym zastanowic to tak czy siakby w koncu musial odejsc co nie zmienia faktu ze w takim serialu gralbym tak dlugo az to wladze zadecydowalyby o moim odejsciu.
Kocham Rex'a jak Davide lukrecję...

Ami

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Alexander Brandtner
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 10, 2014, 20:15:53 »
Dla mnie Alex zawsze był numerem jeden ale kiedy poznałem Davide spadł na miejsce drugie. Alex był super komisarzem i według mnie był drugim w kolejności najlepszym opiekunem Rex'a (pierwszym jest jak dla mnie Rivera) ;) Bardzo się zezłościłem kiedy nie oczekiwanie pojawił się Marc >:( Alex świetnie rozumiał się z Rex'em i współpracownikami co było bardzo fajne był to chyba najspokojniejszy komisarz :D

Jedynie co mi się nie podoba nie tyle co w Alex'ie co w samym aktorze to to że porzucił serial by zrobić karierę w Hollywood ...
Zgadzam sie z tym :D

Kira

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • skąd przybyłam... :)
Odp: Alexander Brandtner
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 11, 2014, 23:03:04 »
Alex świetnie przekonał Rex'a do siebie po tragicznej śmierci Mosera, wiec dalej za współpracę z psim kolegą daje mu 5/5 , sam wiedział co czuje Rex bo jego pies zginął od wybuchu na akcji (Arco się nazywał)...

austriaccy czy Niemcy są mniej nerwowi - emocjonalni w życiu codziennym, niż włosi którzy lubia "pokrzyczeć nawet bez powodu"

Gedeon rozwijał swoja grę aktorska w Rexie, natomiast   Etorre Bassi już jest doświadczonym aktorem(WIEK AKTORA ).

wiec jak dla mnie jak na tamte czasy Alex jako opiekun i przyjaciel Rexa spisał się świetnie, wściekał się wielokrotnie(odcinek z martwym dzieckiem w kościele, księżycowy zabójca, ...)  utrzymał sezony 4-7 na porządnym poziomie i dzięki niemu mamy kontynuację z Davide :)

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Alexander Brandtner
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 12, 2014, 10:48:50 »
Alex był genialnym komisarzem :) . Jego wściekłość ( czasami rzecz jasna :) ) była wręcz jak dla mnie śmieszna . Alex umiał jak mało kto stworzyć warunki takie by REX nie użalał się nad sobą po śmierci Richarda Mosera . I zaczął myśleć o przyszłości a o przeszłości .
Ogółem dobry był z niego ,, gość '' :)
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Alexander Brandtner
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 18, 2014, 13:43:10 »
Na Wikipedii znalazłam taki no ,, spis '' serialów w których występował Alexander Brandtner : 
Również z rokami :


2007: Kobra – oddział specjalny (Alarm für Cobra 11) jako komisarz Chris Ritter

2005: SOKO Leipzig

2005: Utta Danella" jako Conte Francesco di Selari

2004: Der Wunschbaum jako Steve Kammer

1998-2001: Komisarz Rex (Kommissar Rex) jako Alexander Brandtner

1996: SOKO 5113 jako Philip Steger

1996: W nieodpowiednich rękach (Wem gehört Tobias?) jako Thomas Urban

1996: Telefon 110 (Polizeiruf 110) jako Louis

1995: Komisarz Rex (Kommissar Rex) jako Stefan Lan

1995: Ein Fall für zwei jako Michael Marten

1994: Verliebt, verlobt, verheiratet

1994: Książę (Der König) jako Markus Bassermann

1994: Ośmiornica 7 (La Piovra 7) jako Daniele Rannisi

1992: Naszyjnik (Náhrdelník) jako Julius

1990: Nowe przygody Czarnego Królewicza (The New Adventures of Black Beauty) jako Manfred

1990: Sekt oder Selters

1989: Forsthaus Falkenau jako Konrad Frank

1988: Der Fahnder

1983: Nordlichter: Geschichten zwischen Watt und Wellen


:)  :D

REX jest spoko !  8)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2014, 13:45:40 wysłana przez Komisarzowa :) »
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Alexander Brandtner
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 13, 2014, 19:51:55 »
Jak chcecie mogę znaleźć i wstawić trochę biografii naszego Alexa Brandtnera . :)
Co wy na to ? :)

Komisarz Rex ;)

Lol .
Takie tam bajery to swoich postów :D :P .
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
airpol forumfotograficzne eobywatel febristh gonerpg