Autor Wątek: Poznajmy się! :)  (Przeczytany 4760 razy)

Dragonowa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Komisarz Ares
Poznajmy się! :)
« dnia: Styczeń 05, 2014, 12:59:37 »
Kilka słów o sobie, skąd znamy "Komisarza Rexa", jednym słowem wszystko to, co pozwoli nam trochę się ze sobą zapoznać. :)

Ja mam na imię Anita, od bodajże lipca jestem zarejestrowana na drugim forum dotyczącym tego serialu, zaproszona przez administratora tego forum - założyłam konto również tu. :) Mój nick zawdzięczam swojemu kochanemu psu, golden retrieverowi o imieniu Dragon, którego to pyszczek jest umieszczony w moim avatarze. :)

Skąd znam "Rexa"?

Oglądałam ten serial bardzo dawno temu, będąc może pięcioletnią dziewuchą. :) Nie pamiętałam niczego oprócz wspaniałego psa. Jakoś nigdy nie pomyślałam, by wrócić do tego serialu. Jakoś na minionych wakacjach przez przypadek trafiłam na jeden odcinek "Komisarza Rexa" w telewizji. Był to akurat ten ze śmiercią Mosera. No nie powiem, przejęłam się, wzruszyłam... Sądziłam, że tak właśnie zakończył się ten serial. I jakie było moje zdziwienie jak następnego dnia o tej samej porze znowu zobaczyłam w programie Rexa. :) Zaczął się wtedy sezon z Brandtnerem i jakoś tak zaczęłam oglądać na bieżąco, a w wolnej chwili oglądałam też odcinki z Moserem. :) No i oglądam serial do dziś. :)

Rex

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Poznajmy się! :)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2014, 14:46:15 »
Coś o mnie no to może zacznę od tego jak zainteresowałem się Rex'em: był to czysty przypadek cała historia zaczęła się od tego, że zacząłem oglądać polskiego odpowiednika czyli Komisarza Alex'a dobrze wiedziałem, że istnieje pierwowzór ;) Ale przejdźmy do sedna sprawy na nasz kochany serial trafiłem zmęczony prosto ze szkoły, zasiadłem przed telewizorem i pstrykałem po kanałach aż trafiłem na Rex'a pomyślałem ,,Alex mi się podoba to nie może być gorsze" i nie było jest lepsze :D Trafiłem akurat na serie włoską z Lorenzo był to odcinek ,,chińskie cienie" spodobał mi się i od tej pory oglądam Komisarza Rex'a ( czyli od ok 2 lat ) ;D

A ja mam na imię Kamil :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2014, 14:49:26 wysłana przez Rex »
Kocham Rex'a jak Davide lukrecję...

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Poznajmy się! :)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2014, 19:23:18 »
Komisarza Rex'a zaczęłam oglądać od jakiegoś czasu .............
Zaczęłam go oglądać od niemiecko-austriackiego sezonu . Pamiętam , że w wakacje oglądałam każdy odcinek ,,Komisarza Rex'a '' . Rex zawsze mnie rozśmieszał  :D  .


Tylko tyle o mnie ....... bo tyle mi przyszło do głowy by napisać .  :)

Serial ,,Komisarz REX '' jest spoko !  8)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2014, 19:29:02 wysłana przez Komisarzowa :) »
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

Kira

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • skąd przybyłam... :)
Odp: Poznajmy się! :)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2014, 23:51:17 »
 :) to i coś napiszę mam na imię Paulina,
a innym forum o serialu byłam od października 2012 roku i dość dużo pisałam i udzielałam się...


jako małolata oglądałam pojedyncze odcinki komisarza Rexa w dość dużych odstępach czasowych, z dzieciństwa kojarzę odcinek z lalkarzem i fotografem który zabijał, te dwa odcinki zapamiętałam oglądłam je na pewno na Polsacie lub tv 4 (pierwsze emisje w PL)

w październiku 2012 zaczęłam nagrywać sezony z Alexem na AXN Crime , a na kompie oglądałam sezony z Moserem ;D i bardzo polubiłam ten serial i tak już zostało...

jako dziecko jednak wolałam bardziej seriale amerykańskie jak
Strażnik Texasu MacGayver'a czy Żar Tropików czy nawet Druzynę A 8)
potem od gimnazjum stałam się wielbicielką MANGI i ANIME i popołudniami oglądałam Slayersów i Dragonballa na Rtl7 i kupowałam co chwile komiksy wydawane przez wtedy dwa wydawnictwa.

a od kilku lat moim hobby jest kolekcjonowanie misiów firmy RUSS jak ktoś chętny zapraszam na bloga
...:::Blog mojej pluszowej misiowej rodzinki ! :::...

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Poznajmy się! :)
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2014, 09:49:47 »
Zapomniałam napisać , że nazywam się Łucja . :)
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

Dragonowa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Komisarz Ares
Odp: Poznajmy się! :)
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2014, 22:08:24 »
Zapomniałam napisać , że nazywam się Łucja . :)


Ale masz ładne imię, ono już zawsze będzie mi się kojarzyło z bohaterką "Opowieści z Narnii" :)

anka27

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Poznajmy się! :)
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2014, 11:09:45 »
witam serdecznie wszystkich uzytkowników forum. Miło mi że mogę do Was dołączyć. Mam na imię Anka,mam 28 lat, bardzo lubię ,,Komisarz Rexa'', wraz z mamą i dziećmi oglądamy każdy odcinek serialu. Moja przygoda z ,,Komisarzem Rexem'' zaczęła sie ponad 16lat temu kiedy to jako 12letnia dziewczyna przypadkiem natrafiłam akurat na pierwszy odcinek serialu. Moja uwagę przykól sympatyczny owczarek Rex. Z każdym odc. serial wciągał mnie coraz bardziej. jednym czasem ogladałam gdzie się dalo (polsat, SAT 1, Rai uno,Tv4). Milo było po latach wrócic do oglądania sereialu, 2lata temu w lutym przypadkiem natrafiłam na Rexa na programie TV6 i od tego momentu ogladam każdy odcinek :)

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Poznajmy się! :)
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2014, 19:25:09 »
hehe ! Nic nie szkodzi :D .
I dziękuję za to , że mam ładne imię ! :)
Twoje imię też jest piękne :) ( Dragonowa ) :)
 :-*
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

Bari

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • Light League
Odp: Poznajmy się! :)
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 13, 2014, 22:49:19 »
Mnie na imię Maciek, lat 18, do spowiedzi... yyy... a nie, to nie konfesjonał xD
Za to mogę powiedzieć, że do matury przystępuję w maju tego roku. W szkole idzie mi całkiem dobrze, dwa pierwsze lata liceum to świadectwo z wyróżnieniem i chciałbym powtórzyć ten wyczyn także teraz, tym bardziej że i podstawówkę, i gimnazjum kończyłem z wyróżnieniem.

Coś więcej o sobie... Lubię oglądać sport, szczególnie lubię prędkość i dlatego czasem za bardzo szaleję na rowerze, a moim ulubionym sportem jest Formuła 1. Zimą przerzucam się na skoki narciarskie, a sporadycznie oglądam inne sporty - piłkę nożną, ręczną, siatkówkę czy coś innego.

Na Komisarza Rexa trafiłem w 2009 roku na TVP1, chociaż słabo "ogarniałem" co się tam dzieje (zwracałem uwagę głównie na psa). Od września 2012 znów oglądałem, jednak jeszcze nie tak "na całego" - wciągnąłem się na dobre dopiero gdy w kwietniu 2013 zaczęli od pierwszego sezonu. Za czasów Brandtnera, Fabbriego i Rivery moja mama też siadała regularnie przed telewizorem - teraz, kiedy jest Terzani nie zawsze ogląda, ja jednak tak.

jacko

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • udrażnianie rur
Odp: Poznajmy się! :)
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 07, 2024, 21:58:27 »
Trochę juz czasu minęło, ale ogląda sie to fajnie

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
griffonsslupsk stadniniakonna pesandfifa republikasarmacka powstancywalki