Ankieta

Który z nich był najlepszy?

Richard Moser
0 (0%)
Alexander Brandtner
0 (0%)
Marc Hoffmann
0 (0%)
Lorenzo Fabbri
0 (0%)
Davide Rivera
8 (100%)

Głosów w sumie: 8

Autor Wątek: Najlepszy partner Rex'a  (Przeczytany 8258 razy)

Rex

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Najlepszy partner Rex'a
« dnia: Styczeń 04, 2014, 08:52:21 »
Rex miał wielu partnerów który z nich waszym zdaniem był najlepszy? :)
Kocham Rex'a jak Davide lukrecję...

Zecca

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy partner Rex'a
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2014, 16:33:32 »
DAvide jest najlepszy łamie schemat stereotypowego włocha i nie jest też zbytnio przekokszony. Jego kontakty z Rexem są wzorcowe.

Dragonowa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Komisarz Ares
Odp: Najlepszy partner Rex'a
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2014, 22:22:00 »
Jeszcze niedawno zagłosowałabym na Mosera, ale po obejrzeniu odcinków z Riverą wybieram stanowczo pana Davide. :) On jest po prostu genialny, świetnie się zachowuje no i jest taki przystojny! :) Przy tym ma charakterek, uwielbiam te jego wybuchy złości, gdzie trzaska drzwiami, zrzuca segregatory z półek itp. No i bardzo dobre podejście do pieska, świetnie się ze sobą dogadują. Jak dla mnie to najlepszy komisarz. :)

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy partner Rex'a
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2014, 22:49:49 »
Moim zdaniem każdy komisarz sprawdził się w roli opiekuna dla Rex'a . Ale najlepiej sprawdził się Davide . Jego sposób opiekowania się Rex'em był inny niż innych komisarzy . Ogółem Davide był wyjątkowym opiekunem dla Rex'a . Lorenzo też był fajny ale on no jakby to powiedzieć niezbyt dobrze opiekował się Rex'em .  :-\ . No ale każdy komisarz był fajny i tyle .  :):P
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

Rex

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy partner Rex'a
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2014, 10:12:45 »
No widzę, że Davide wygrywa ;)
Gotowi na powitanie kolejnego komisarza we wtorek?
Kocham Rex'a jak Davide lukrecję...

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy partner Rex'a
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 05, 2014, 12:27:03 »
Ja już tak o jestem gotowa na nowego komisarza . Mam nadzieję , że dobrze się sprawi w roli i komisarza i opiekuna dla Rex'a .  :) .
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

Dragonowa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Komisarz Ares
Odp: Najlepszy partner Rex'a
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 05, 2014, 12:42:57 »
Moim zdaniem każdy komisarz sprawdził się w roli opiekuna dla Rex'a . [...] Lorenzo też był fajny ale on no jakby to powiedzieć niezbyt dobrze opiekował się Rex'em .  :-\ . No ale każdy komisarz był fajny i tyle .  :):P


Oj i tutaj się z Tobą nie zgodzę. Według mnie to Lorenzo zniszczył dobrą reputację tego serialu, jak bardzo lubiłam oglądać Rexa, tak kiedy był Lorenzo, to bez żalu przegapiałam z nim odcinki. Jak dla mnie był zwyczajnym chamem, cwaniaczkiem i zadufanym w sobie gościem. I podejście do psa - tragedia. Taki słynny cytat w jego wykonaniu zapamiętam chyba na zawsze: "Ile ten pies żre?!!"... No i miał jeszcze kilka bezczelnych tekstów pod adresem Rexa i policjantów. Dlatego miłą niespodzianką okazał się Davide, nie spodziewałam się, że po chamskim Lorenzo dadzą jeszcze kogoś tak dobrego. :)

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy partner Rex'a
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 05, 2014, 13:05:32 »
Zachowanie Lorenzo wobec Katii było godne pożałowania . Ona ofiarowała mu swoja miłość a on jej unikał jakby ona była przepraszam , że tak powiem ,,potworem" . Lorenzo nie był chamem dobrze dbał o Rex'a ale mógł być bardziej weselszy i mieć inne metody opieki i mówić o Rex'sie jakby on był jago najlepszym kumplem . Morinirgo wykorzystywał jako ,,skarbonkę''  . Morinni musiał za niego płacić a w przyjaźni to jest nie  fajne .  :-\ . Przepraszam za tak ostrą krytykę ale musiałam go tak ocienić z mojego punktu widzenia . A mówiąc o Davide dla mnie był perfekcyjnym komisarzem i opiekunem dla naszego kochane Rex'a . :)


To moja ,,krytyka'' i sorry inaczej nie mogłam napisać ...................  :P a jak kogoś uraziłam to przepraszam .......
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2014, 13:11:02 wysłana przez Komisarzowa :) »
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

Dragonowa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Komisarz Ares
Odp: Najlepszy partner Rex'a
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 05, 2014, 13:15:56 »
Nie no, przecież forum jest od tego, by wymieniać swoje opinie, nie musisz przepraszać nikogo za wyrażenie swojego zdania. :) Ja otwarcie mówię, że dla mnie Lorenzo to bezczelny cham, gbur i cwaniaczek i jak ktoś uważa inaczej, to trudno, każdy ma swoje zdanie w tej kwestii. :)

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy partner Rex'a
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 05, 2014, 14:04:43 »
Masz rację każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii na temat komisarzy z serii ,,Komisarz REX'' . Ale każdy ma swojego ulubionego komisarza . Moim ulubionym komisarzem na początku był Lorenzo ale po tym jak pojawił się Davide zmieniłam zdanie fakt nadal lubię Lorenzo ale Davide tak powiem to : ,, Gość na mega luzie łamiący każdą zasadę wzorowego policjanta i robiący by swojemu pupilowi najlepsze warunki na Ziemi '' .  :) .


« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2014, 14:14:07 wysłana przez Komisarzowa :) »
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

Dragonowa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Komisarz Ares
Odp: Najlepszy partner Rex'a
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 05, 2014, 14:31:47 »
A jakie serie widziałaś? Tylko włoskie sezony czy austriackie (Moser, Brandtner, Hoffmann) też? :)

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy partner Rex'a
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 05, 2014, 14:45:24 »
Oglądałam serie z Brandtnerem , Hofmannem , Lorenzo i Davide z Moserem zdarzyło mi się obejrzeć jeden odcinek więc chyba od samego początku emitowania serialu ,,Komisarz REX '' .  :


,,Komisarz REX '' jest spoko !  8)
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

Rex

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy partner Rex'a
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 05, 2014, 14:58:15 »
Według mnie Lorenzo był trochę gburowaty ale sądzie, że taki był urok jego bohatera :)
A sam aktor był w porządku zrezygnował bo nie zgadzał się ze scenarzystami podejrzewam, że nie chciał aby jego bohater tak się zachowywał :)
Kocham Rex'a jak Davide lukrecję...

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Najlepszy partner Rex'a
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 05, 2014, 15:24:49 »
Też tak mi się zdaje ale też zgadzam się , że sam aktor grający Lorenzo był fajny .  :)
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

Dragonowa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Komisarz Ares
Odp: Najlepszy partner Rex'a
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 05, 2014, 16:19:20 »
Robimy ranking? :) U mnie to wygląda tak:

1. Davide Rivera
2. Richard Moser
3. Alex Brandtner
4. Marc Hoffmann
5. Lorenzo Fabbri

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
swiatludzkichemocji amtowaroznawstwo gangtzj madex mini-land