Ankieta

Która seria lepsza?

Seria Niemiecka/Austriacka
2 (50%)
Seria Włoska
2 (50%)

Głosów w sumie: 4

Autor Wątek: Serie  (Przeczytany 4891 razy)

Rex

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Serie
« dnia: Styczeń 11, 2014, 15:17:08 »
Która waszym zdaniem była lepsza? :)
Jak dla mnie jednak Włoska tam poznałem Davide, na tą serię trafiłem na początku przygody z Rex'em, no i chyba najważniejsza rzecz to to, że mogą nas jeszcze jakoś zaskoczyć  ;) :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2014, 15:19:46 wysłana przez Rex »
Kocham Rex'a jak Davide lukrecję...

Dragonowa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Komisarz Ares
Odp: Serie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2014, 16:50:31 »
Liczymy serie jako serie całościowo i chociaż kocham Riverę całym sercem nie mogłam zaznaczyć innej opcji niż austriacko- niemieckie sezony. We włoskiej tylko Davide trzymał klasę i poziom - Lorenzo ten cham był straszny, teraz Terzani moim skromnym zdaniem jest beznadziejny. Nie wiem który z nich jest gorszy, jak na razie dalej uważam za gorszego tego gbura Lorenzo, bo Terzani może się jeszcze rozkręci do poziomu "ujdzie w tłoku", zobaczymy. Tak czy siak sezony z Fabbrim i Terzani są do bani, a one niestety stanowią większość włoskiej serii.

Na tym tle dużo lepiej wypada austriacko-niemiecka seria. Ten klimat i ta moc tamtych sezonów jest nie do podrobienia, udało się uzyskać tę atmosferę jedynie w odcinkach z Davide. Z początku Moser, Stocki i Höllerer stworzyli tę niezapomnianą ekipę, później Brandtner, Kunz i Christian, ekipa numer dwa. Oni wszyscy byli tak genialni, wszystkie odcinki uwielbiałam oglądać bo zarówno bohaterowie byli świetni jak i fabuła. Opinię tą nieco zaniżyło nadejście Marca Hoffmanna ale tylko w 8 sezonie. Od 9 facet się wziął za siebie i całkiem inaczej się oglądało.

Dlatego na dziesięć austriacko - niemieckich sezonów tylko jeden uważam za beznadziejny. To doskonały wynik biorąc pod uwagę włoskie sezony, gdzie na 5 sezonów tylko dwa z nich (te z Davide) uważam za udane. Stąd taki mój głos. :)

Kira

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • skąd przybyłam... :)
Odp: Serie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2014, 23:11:42 »
7 sezonów serii austriackiej SUPER/ na 10 wiec jak na razie  włoskiej nie mogę zaznaczyć :(
chociaż jak dla mnie sezony z Fabbrim ja lepsze od sezonów z Hoffmanem :/ miłośnik kotów jako kompan dla psa to już PRZESADA.. 8)


Dragonowa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Komisarz Ares
Odp: Serie
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2014, 23:49:17 »
chociaż jak dla mnie sezony z Fabbrim ja lepsze od sezonów z Hoffmanem :/ miłośnik kotów jako kompan dla psa to już PRZESADA.. 8)


Ja mam tak, że jak nie lubię głównego bohatera to automatycznie serial też traci u mnie na wartości. Lorenza nie znosiłam - więc z nim odcinki wydają mi się też niefajne. A Hoffmana od 9 sezonu polubiłam i dlatego uważam te odcinki z nim za lepsze. :)

Kira

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • skąd przybyłam... :)
Odp: Serie
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 11, 2014, 23:59:12 »
chociaż jak dla mnie sezony z Fabbrim ja lepsze od sezonów z Hoffmanem :/ miłośnik kotów jako kompan dla psa to już PRZESADA.. 8)


Ja mam tak, że jak nie lubię głównego bohatera to automatycznie serial też traci u mnie na wartości. Lorenza nie znosiłam - więc z nim odcinki wydają mi się też niefajne. A Hoffmana od 9 sezonu polubiłam i dlatego uważam te odcinki z nim za lepsze. :)
jak jednak wolę odcinki z Fabbrim (jak by Hoffman wcale nie istniał..) każdy ma prawo do własnego zdania :))
 dla mnie sezony z Hoffmanem to tak na siłę były robione.. bo Gedeon na wcześnie odszedł z obsady

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Serie
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2014, 09:48:52 »
Dla mnie obie były  spoko :) . Chociaż seria z Fabbrim nie za bardzo mogła przypaść mi do gustu no ale cóż nic nie stawia się na otwartą kartę ale z każdym odcinkiem z Lorenzo Fabbrim chyba było coraz gorzej i gorzej :( .
Resztę  komentarza zostawię innym . :)
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

anka27

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Serie
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2014, 14:12:55 »
Najbardziej polubilam postac komisarza Rivery i jego podejscie do Rexa, to jednak wole serie austriacko–niemiecka, ekipy sa tam bardziej zgrane, duzo zabawnych scen i naprawde wysoki poziom poza sezonem z Hoffmanem. Natomiast w wloskiej serii to sezony z Rivera byly super a Fabri swoim zachowaniem chama obnizyl poziom, i Terzani jaj narazie lamaga... 

Rex

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Serie
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2014, 18:45:02 »
Lorenzo byl jaki byl i to byl jego urok takie jest moje zdanie psem tez umial sie zajac a Tarzani sie rozwinie nie wiem jak was ale mnie do siebie przekonal chociaz Davide nikt nie zastapi ;)
Kocham Rex'a jak Davide lukrecję...

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Serie
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 13, 2014, 19:16:10 »
Zgadzam się dla mnie Davide Rivera był najlepszy i nikt mi go nie zastąpi ale Arca czy jakoś tam  ;D . Też jest nawet fajny :) . :)
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

Bari

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • Light League
Odp: Serie
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 13, 2014, 22:51:21 »
Rivera kusił mnie do głosowania na serię włoską, ale w austriacko-niemieckiej było dwóch wspaniałych właścicieli, więcej świetnych odcinków i te legendarne bułeczki z kiełbasą. Dlatego głos na austiacko-niemiecką.

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Serie
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 14, 2014, 19:00:33 »
Ahh..... te bułki :D . Cały czas je pamiętam ! :)
To były dobre czasy :) ale seria włoska też była fajna ! :)
:) :)
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

Pawel

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
    • Komisarz Rex serial
Odp: Serie
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 27, 2023, 19:31:54 »
o tak :)

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
stadniniakonna griffonsslupsk pesandfifa vagraciborz zielone-wzgorze