Ankieta

Davide Rivera

odszedł na emeryture zostawiajac Rexa
0 (0%)
zginął jak jego poprzednicy
1 (50%)
przenieśli go na inny komisariat
1 (50%)

Głosów w sumie: 1

Autor Wątek: co się dzieje z Davide Rivera  (Przeczytany 6666 razy)

Ami

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
co się dzieje z Davide Rivera
« dnia: Styczeń 10, 2014, 20:09:46 »
Ciekawe czemu w pierwszym odcinku z Marco Terzani nie powiedzieli co sie stało z Davide Riverą. Bo poprostu znikł :(

Rex

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: co się dzieje z Davide Rivera
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2014, 20:43:52 »
Nie wiem czemu ale mam takie dziwne przeczucie, że po prostu go nie było. Już tłumacze po prostu władze postanowili wykasować istnienie Davide po prostu nigdy go nie było w serialu ale tak jak mówię to moje zdanie :)
Kocham Rex'a jak Davide lukrecję...

Dragonowa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Komisarz Ares
Odp: co się dzieje z Davide Rivera
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2014, 14:39:01 »
Nie zaznaczyłam żadnej opcji jak na razie, bo wszystkie są dla mnie zbyt przytłaczające i trochę nierealne. Pierwsza opcja, że odszedł a Rexa zostawił - całkowicie niemożliwa, Davide kochał go jak nie wiem co, nie porzuciłby go raczej nigdy. Opcja trzecia, że przenieśli go na inny komisariat - całkowicie niemożliwa, podobnie jak opcja pierwsza. Nawet gdyby przenieśli - pies był jego, miał prawo wziąć go ze sobą, nie zostawiłby go. I opcja numer dwa - ta niestety najbardziej realna, że zginął. realna ale zbyt dołująca, dlatego nawet nie biorę jej pod uwagę. :)

Na drugim forum opracowaliśmy bardzo pocieszającą, nawet całkiem możliwą teorię, że Rivera został ranny podczas jakiejś akcji i po prostu zapadł w śpiączkę. :) W śpiączce można być nawet przez kilka lat, dlatego wzięli nowego komisarza, ale po sezonach z tym lovelasem Terzanim całkiem możliwe, że Davide do nas powróci bo obudzi się ze śpiączki. I znowu będzie jak dawniej. :) O i w tą opcję uparcie wierzę, bo ona mnie podnosi na duchu. :)

Rex

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: co się dzieje z Davide Rivera
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2014, 14:50:17 »
Na drugim forum opracowaliśmy bardzo pocieszającą, nawet całkiem możliwą teorię, że Rivera został ranny podczas jakiejś akcji i po prostu zapadł w śpiączkę. :) W śpiączce można być nawet przez kilka lat, dlatego wzięli nowego komisarza, ale po sezonach z tym lovelasem Terzanim całkiem możliwe, że Davide do nas powróci bo obudzi się ze śpiączki. I znowu będzie jak dawniej. :) O i w tą opcję uparcie wierzę, bo ona mnie podnosi na duchu. :)
I to jest dobry pomysł ;)
Kocham Rex'a jak Davide lukrecję...

Kira

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • skąd przybyłam... :)
Odp: co się dzieje z Davide Rivera
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 11, 2014, 22:47:30 »
z pierwszego odcinka 16 sezonu wynika że komisarz odszedł z komisariatu, może musiał wyjechać.. pamiętajcie że ostatni odcinek 12 sezonu 15 to  "Legami di sangue" gdzie na końcu  widzimy imprezę niespodziankę dla Monterosso na 50 urodziny :) - w Polsce wyemitowany jako 7 odcinek,

może "pracuje pod przykrywką" bo jest świetnym policjantem i jak spełni swoja misje to wróci ?

może musiał pomóc swojej siostrzenicy bo w coś się "wplatała" i razem z nią i swoją siostrą musiał wyjechać z Rzymu - aby robić za ochroniarza  8)(bardzo martwił się o swoja siostrzenice jak została ranna..)
jego siostra i siostrzenica to przecież jedyna jego rodzina...

Lost47

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: co się dzieje z Davide Rivera
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2014, 00:32:11 »
Udzielam się też na drugim forum o komisarzu Rexie i tam pojawiały się różne teorie na temat zniknięcia Davide ale według mnie mnie najbardziej prawdopodobne jest to, że wykasowali istnienie Rivery. Niedawno przeczytałam na facebooku że sceny śmierci Davde nie zostały nakręcone więc raczej nie ma dodatkowego odcinka wyjaśniającego tą kwestię. Podobno miał być jakiś specjalny świąteczny Odcinek jak Davide i Rex jadą na święta do Wiednia i tam spotykają Kunza ale podobno do jego nakręcenia w ogóle nie doszło, a przynajmniej nic na ten temat nie wiadomo.

Kira

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • skąd przybyłam... :)
Odp: co się dzieje z Davide Rivera
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 12, 2014, 02:48:11 »
a może miał wypadek i ma amnezje.. lepiej snuć domysły

Komisarzowa :)

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: co się dzieje z Davide Rivera
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 14, 2014, 19:08:55 »
Może niestety trzeba się trzeba nacieszyć domysłami :) . :)
REX- zwykłe imię dla psa ale niezwykłe dla bohatera .............

P.S Chętni pisać do mnie na priv . Jak ktoś napiszę do powiem znaczy napiszę o co chodzi . :)

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
muzycznekoloseum wegetarianizm my-baby pyn cheeeemia