Kategoria ogólna > Dyskusja ogólna

Alexander Brandtner

(1/3) > >>

Komisarzowa :):
Alexander Brandtner - komisarz z austriacko-niemieckiego sezonu serialu pt. ,,Komisarz REX '' . Jak wypadł w serialu jako komisarz wiedeńskiej policji i w opiece nad Rex'em ? .

Tu może pisać na temat Alexandra Brandtnera .

 :)



Dragonowa:
Alex otoczył  opieką Rexa po śmierci Mosera, za to chyba mam do niego największy szacunek. Pamiętam, jak strasznie smutno mi było po odejściu Richiego, nie chciałam oglądać dalszych sezonów... Alex doskonale potrafił się wkupić w łaski widzów, swoim dobrym podejściem do psa podbił i moje serduszko. :) To była w zasadzie miłość od "pierwszego obejrzenia". :D Przy tym był bardzo dobrym komisarzem, kolegów z pracy traktował na równi, śmiał się z nimi, żartował. Nie wywyższał się nigdy. Bardzo przystojny facet - kiedy nie znałam jeszcze Rivery, pod względem wyglądu to on był u mnie numerem jeden. I ten jego słodki, uroczy uśmiech... :)

Kiedyś nie widziałam w nim żadnych wad, teraz na tle Davide napiszę jednak, że według mnie, Alexowi brakowało nieco charakterku, był zazwyczaj spokojny, opanowany i dobry, rzadko kiedy się wściekał. Może to i dobrze, ale wolę jednak to coś co ma Rivera - bywa charakterny i miewa wybuchy wściekłości. :) Ale to tak pozytywnie - to takie urocze kiedy trzaska drzwiami albo zrzuca z półek segregatory. :) Tego chyba brakowało Alexowi... jak sądzicie? :)

Komisarzowa :):
Fajnie o nim napisałaś masz rację Alexander był raczej typem spokojnego człowieka nigdy się nie wściekał no czasami .............. :) .

 Davide vs Alexander - poziom wściekłości

Davide - 1 Alexander - 0,5

Jak widać u Davide były częstsze ataki wściekłości niż u Alexandra .
Jeszcze się z tobą zgodzę to , że nie wywyższał się nad innymi i szanował swoich kolegów śmiał się z nimi oraz śmiał się z żartów które im robił Rex .  :D  ( te żarty były mega śmieszne ) .
Starał robić jak najlepsze warunki dla Rex'a oraz żeby mu nic nie brakowało .
Jako komisarz też się sprawił bardzo dobrze . ( według mnie  :) )  .

Jednym słowem nie da się go opisać trzeba zająć trochę  linijek by opisać jego charakter , aktorstwo w roli komisarza i opieka nad Rex'em .


Alexander Brandtner - świetny komisarz , super opiekun dla Rex'a .  :)


Rex:
Dla mnie Alex zawsze był numerem jeden ale kiedy poznałem Davide spadł na miejsce drugie. Alex był super komisarzem i według mnie był drugim w kolejności najlepszym opiekunem Rex'a (pierwszym jest jak dla mnie Rivera) ;) Bardzo się zezłościłem kiedy nie oczekiwanie pojawił się Marc >:( Alex świetnie rozumiał się z Rex'em i współpracownikami co było bardzo fajne był to chyba najspokojniejszy komisarz :D

Jedynie co mi się nie podoba nie tyle co w Alex'ie co w samym aktorze to to że porzucił serial by zrobić karierę w Hollywood ...

Dragonowa:
No dokładnie i na dodatek nic facet nie zyskał, bo kariery w Hollywood nie zrobił żadnej, a mógł jeszcze w "Komisarzu Rexie" pograć.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej