Kategoria ogólna > Dyskusja ogólna

Davide Rivera

(1/4) > >>

Dragonowa:
Wszystko co dotyczy komisarza Davide Rivery. :) Jaki jest według was, co w nim lubicie, a czego nie itp. :)

Komisarzowa :):
Fajny pomysł . Davide był najlepszym komisarzem w całej serii serialu ,, Komisarz REX ''
Prawda ?  ;)

Serial ,,Komisarz REX '' jest spoko !  8)

Komisarzowa :):
A co powiecie na to by napisać kilka słów o swoim ulubionym komisarzu ?   ???
Bo ja napiszę o Davidzie Riverze :

Davide Rivera jest wyjątkowym komisarzem i opiekunem dla Rex'a . W każdym odcinku Davide miał lukrecję to było jego znakiem charakterystycznym  . Dbał o Rex'a jak mało kto . Był wzorowym komisarzem jego przyjaźń z Rex'em była wspaniała pełna śmiesznych momentów oraz pełna przygód . Rex i Davide byli zgarną parą która radziła sobie z każdą ciężką sprawą . A Davide robił takie warunki aby Rex'owi żyło się najlepiej pod słońcem .  :)
Davide był perfekcjonistą w każdym calu a Rex znaczył dla niego wszystko .

I jak może być ?


Serial ,,Komisarz REX '' jest spoko !  8)


Proszę :)

Rex:
Davide  byl chyba najlepszm komisarzem pod wzgledem zachowania jak i pracy ;) Opiekowal sie Rex'em jak malo kto mozna powiedziec ze opiekowal sie nim najlepiej :) Bardzo lubilem jego wybuchy zlosci i to trzaskanie dzwiami i ta jego lukrecja ! ;)

Komisarzowa :):
Zgadzam się Davide Rivera był najlepszym komisarzem pod względem pracy na poziomie komisarza i wzorowego opiekuna dla Rex'a . Jak oglądałam jakiś odcinek z Davide Riverą to chyba tylko czekałam na to jak Davide weźmie lukrecję do ust .   :)

Davide Rivera wzorowo sprawił się w roli komisarza a jeszcze lepiej w roli opiekuna dla Rex'a .  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej