Kategoria ogólna > Wasze pomysły

Poznajmy się! :)

<< < (2/2)

Dragonowa:

--- Cytat: Komisarzowa :) w Styczeń 12, 2014, 09:49:47 ---Zapomniałam napisać , że nazywam się Łucja . :)

--- Koniec cytatu ---


Ale masz ładne imię, ono już zawsze będzie mi się kojarzyło z bohaterką "Opowieści z Narnii" :)

anka27:
witam serdecznie wszystkich uzytkowników forum. Miło mi że mogę do Was dołączyć. Mam na imię Anka,mam 28 lat, bardzo lubię ,,Komisarz Rexa'', wraz z mamą i dziećmi oglądamy każdy odcinek serialu. Moja przygoda z ,,Komisarzem Rexem'' zaczęła sie ponad 16lat temu kiedy to jako 12letnia dziewczyna przypadkiem natrafiłam akurat na pierwszy odcinek serialu. Moja uwagę przykól sympatyczny owczarek Rex. Z każdym odc. serial wciągał mnie coraz bardziej. jednym czasem ogladałam gdzie się dalo (polsat, SAT 1, Rai uno,Tv4). Milo było po latach wrócic do oglądania sereialu, 2lata temu w lutym przypadkiem natrafiłam na Rexa na programie TV6 i od tego momentu ogladam każdy odcinek :)

Komisarzowa :):
hehe ! Nic nie szkodzi :D .
I dziękuję za to , że mam ładne imię ! :)
Twoje imię też jest piękne :) ( Dragonowa ) :)
 :-*

Bari:
Mnie na imię Maciek, lat 18, do spowiedzi... yyy... a nie, to nie konfesjonał xD
Za to mogę powiedzieć, że do matury przystępuję w maju tego roku. W szkole idzie mi całkiem dobrze, dwa pierwsze lata liceum to świadectwo z wyróżnieniem i chciałbym powtórzyć ten wyczyn także teraz, tym bardziej że i podstawówkę, i gimnazjum kończyłem z wyróżnieniem.

Coś więcej o sobie... Lubię oglądać sport, szczególnie lubię prędkość i dlatego czasem za bardzo szaleję na rowerze, a moim ulubionym sportem jest Formuła 1. Zimą przerzucam się na skoki narciarskie, a sporadycznie oglądam inne sporty - piłkę nożną, ręczną, siatkówkę czy coś innego.

Na Komisarza Rexa trafiłem w 2009 roku na TVP1, chociaż słabo "ogarniałem" co się tam dzieje (zwracałem uwagę głównie na psa). Od września 2012 znów oglądałem, jednak jeszcze nie tak "na całego" - wciągnąłem się na dobre dopiero gdy w kwietniu 2013 zaczęli od pierwszego sezonu. Za czasów Brandtnera, Fabbriego i Rivery moja mama też siadała regularnie przed telewizorem - teraz, kiedy jest Terzani nie zawsze ogląda, ja jednak tak.

jacko:
Trochę juz czasu minęło, ale ogląda sie to fajnie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej