Kategoria ogólna > Dyskusja ogólna

co się dzieje z Davide Rivera

(1/2) > >>

Ami:
Ciekawe czemu w pierwszym odcinku z Marco Terzani nie powiedzieli co sie stało z Davide Riverą. Bo poprostu znikł :(

Rex:
Nie wiem czemu ale mam takie dziwne przeczucie, że po prostu go nie było. Już tłumacze po prostu władze postanowili wykasować istnienie Davide po prostu nigdy go nie było w serialu ale tak jak mówię to moje zdanie :)

Dragonowa:
Nie zaznaczyłam żadnej opcji jak na razie, bo wszystkie są dla mnie zbyt przytłaczające i trochę nierealne. Pierwsza opcja, że odszedł a Rexa zostawił - całkowicie niemożliwa, Davide kochał go jak nie wiem co, nie porzuciłby go raczej nigdy. Opcja trzecia, że przenieśli go na inny komisariat - całkowicie niemożliwa, podobnie jak opcja pierwsza. Nawet gdyby przenieśli - pies był jego, miał prawo wziąć go ze sobą, nie zostawiłby go. I opcja numer dwa - ta niestety najbardziej realna, że zginął. realna ale zbyt dołująca, dlatego nawet nie biorę jej pod uwagę. :)

Na drugim forum opracowaliśmy bardzo pocieszającą, nawet całkiem możliwą teorię, że Rivera został ranny podczas jakiejś akcji i po prostu zapadł w śpiączkę. :) W śpiączce można być nawet przez kilka lat, dlatego wzięli nowego komisarza, ale po sezonach z tym lovelasem Terzanim całkiem możliwe, że Davide do nas powróci bo obudzi się ze śpiączki. I znowu będzie jak dawniej. :) O i w tą opcję uparcie wierzę, bo ona mnie podnosi na duchu. :)

Rex:

--- Cytat: Dragonowa w Styczeń 11, 2014, 14:39:01 ---Na drugim forum opracowaliśmy bardzo pocieszającą, nawet całkiem możliwą teorię, że Rivera został ranny podczas jakiejś akcji i po prostu zapadł w śpiączkę. :) W śpiączce można być nawet przez kilka lat, dlatego wzięli nowego komisarza, ale po sezonach z tym lovelasem Terzanim całkiem możliwe, że Davide do nas powróci bo obudzi się ze śpiączki. I znowu będzie jak dawniej. :) O i w tą opcję uparcie wierzę, bo ona mnie podnosi na duchu. :)

--- Koniec cytatu ---
I to jest dobry pomysł ;)

Kira:
z pierwszego odcinka 16 sezonu wynika że komisarz odszedł z komisariatu, może musiał wyjechać.. pamiętajcie że ostatni odcinek 12 sezonu 15 to  "Legami di sangue" gdzie na końcu  widzimy imprezę niespodziankę dla Monterosso na 50 urodziny :) - w Polsce wyemitowany jako 7 odcinek,

może "pracuje pod przykrywką" bo jest świetnym policjantem i jak spełni swoja misje to wróci ?

może musiał pomóc swojej siostrzenicy bo w coś się "wplatała" i razem z nią i swoją siostrą musiał wyjechać z Rzymu - aby robić za ochroniarza  8)(bardzo martwił się o swoja siostrzenice jak została ranna..)
jego siostra i siostrzenica to przecież jedyna jego rodzina...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej